首页 / 晶体 / NX5032GA-30.000M-STD-CSK-4
minImg
NX5032GA-30.000M-STD-CSK-4
NDK America, Inc.
型号:
NX5032GA-30.000M-STD-CSK-4
描述:
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
库存 : 4000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series NX5032GA
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr NDK America, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 30 MHz