NDK America, Inc.
型号:
NX5032GA-30.000M-STD-CSK-4
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.351557
$351.557
3000
$0.329584
$988.752
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | NX5032GA |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | NDK America, Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 30 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |