首页 / 振荡器 / NZ2520SB-20.000000MHZ
minImg
NZ2520SB-20.000000MHZ
NDK America, Inc.
型号:
NZ2520SB-20.000000MHZ
描述:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series NZ2520SB
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr NDK America, Inc.
Frequency 20 MHz