NZ9F13VT5G
onsemi
型号:
NZ9F13VT5G
品牌:
onsemi
封装:
SOD-923
描述:
DIODE ZENER 13V 250MW SOD923
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOD-923
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10 V
Series -
Package / Case SOD-923
Power - Max 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V
Mfr onsemi
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 37 Ohms