NZ9F16VT5G
onsemi
型号:
NZ9F16VT5G
品牌:
onsemi
封装:
SOD-923
描述:
DIODE ZENER 16V 250MW SOD923
库存 : 7544
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-923
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 12 V
Series -
Package / Case SOD-923
Power - Max 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V
Mfr onsemi
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 50 Ohms