Orion Fans
型号:
OA109AP-11-1TBR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 119.5X38.5MM 115VAC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.748
$20.748
10
$18.94775
$189.4775
25
$18.22784
$455.696
50
$17.02856
$851.428
100
$15.709485
$1570.9485
250
$15.46961
$3867.4025
500
$15.349701
$7674.8505
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 99.0 CFM (2.77m³/min) |
| Noise | 47.0dB |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Voltage Range | 80 ~ 130VAC |
| Product Status | Active |
| RPM | 3100 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | Reverse Air Flow |
| Width | 38.50mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Static Pressure | 0.330 in H2O (82.2 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Square - 119.5mm L x 119.5mm H |
| Weight | 1.2 lbs (544.3 g) |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 40°C |
| Series | OA109 |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Power (Watts) | 15.00W |
| Package | Box |
| Base Product Number | OA109AP |