首页 / AC 风扇 / OA280AP-22-1WB1869K
minImg
OA280AP-22-1WB1869K
Orion Fans
型号:
OA280AP-22-1WB1869K
品牌:
Orion Fans
描述:
AC FAN, IP69K, 280X280X89MM, 230
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 1300.0 CFM (36.40m³/min)
Noise 73.0dB
Ingress Protection IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 230VAC
Voltage Range -
Product Status Active
RPM 3200 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Aluminum
Features Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Width 89.00mm
Operating Temperature -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Static Pressure 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus, TUV, UR
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 280mm L x 280mm H
Weight 7.4 lbs (3.4 kg)
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 55°C
Series OA280AP-IP69K
Material - Blade Steel
Power (Watts) 210W