首页 / AC 风扇 / OA80AP-11-2TB
minImg
OA80AP-11-2TB
Orion Fans
型号:
OA80AP-11-2TB
品牌:
Orion Fans
描述:
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
库存 : 35
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 25.0 CFM (0.700m³/min)
Noise 32.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.120A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 115VAC
Voltage Range 103 ~ 126VAC
Product Status Active
RPM 2400 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Aluminum
Features -
Width 38.00mm
Operating Temperature -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Static Pressure 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency cURus, TUV
Termination 2 Terminals
Size / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Series OA80
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Power (Watts) 9.00W