Orion Fans
型号:
OA80AP-22-1TB1855
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$39.0925
$39.0925
10
$35.70195
$357.0195
25
$34.3463
$858.6575
50
$32.08663
$1604.3315
100
$29.60105
$2960.105
250
$29.149116
$7287.279
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 33.0 CFM (0.924m³/min) |
| Noise | 35.0dB |
| Ingress Protection | IP55 - Dust Protected, Water Resistant |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Voltage Range | 200 ~ 240VAC |
| Product Status | Active |
| RPM | 3200 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | - |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C) |
| Static Pressure | 0.220 in H2O (54.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | 0.95 lb (430.91 g) |
| Lifetime @ Temp. | 50000 Hrs @ 55°C |
| Series | OA80 |
| Material - Blade | Metal |
| Power (Watts) | 13.00W |
| Package | Box |
| Base Product Number | OA80AP |