Orion Fans
型号:
OAB22599-11-1B
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN IMP MTRZD 225X99 115V W/CAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$142.6805
$142.6805
10
$128.231
$1282.31
25
$126.42448
$3160.612
50
$118.29723
$5914.8615
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 770.0 CFM (21.56m³/min) |
| Noise | 71.0dB |
| Ingress Protection | IP55 - Dust Protected, Water Resistant |
| Current Rating (Amps) | 1.41A |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Active |
| RPM | 2950 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | Permanent Split Capacitor Motor |
| Width | 99.00mm |
| Operating Temperature | -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C) |
| Static Pressure | 2.600 in H2O (647.7 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Round - 225mm Dia |
| Weight | 5.1 lbs (2.3 kg) |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 40°C |
| Series | OAB22599 |
| Material - Blade | Thermoplastic |
| Power (Watts) | 160W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OAB22599 |