首页 / 振荡器 / OCETGCJTNF-100.000000
minImg
OCETGCJTNF-100.000000
Taitien
型号:
OCETGCJTNF-100.000000
品牌:
Taitien
描述:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series OC
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Taitien
Frequency 100 MHz