首页 / 振荡器 / OD100LP-61012SV-010.0M
minImg
OD100LP-61012SV-010.0M
Connor Winfield
型号:
OD100LP-61012SV-010.0M
描述:
OSC VCOCXO 10.0MHZ 12V SNWV TH
库存 : 33
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) 300mA (Typ)
Size / Dimension 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series OD100LP
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Voltage - Supply 12V
Output Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr Connor Winfield
Frequency 10 MHz