OD1225-48HB
Orion Fans
型号:
OD1225-48HB
描述:
FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
库存 : 323
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 120.0 CFM (3.36m³/min)
Noise 42.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.090A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 48VDC
Voltage Range 28 ~ 52VDC
Product Status Active
RPM 3100 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Features Auto Restart
Width 25.00mm
Operating Temperature -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Static Pressure 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus, TUV, UR
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Weight 0.341 lb (154.67 g)
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 35°C
Series OD1225
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Power (Watts) 4.5 W