OD2510-12MB02A
Orion Fans
型号:
OD2510-12MB02A
品牌:
Orion Fans
描述:
FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
库存 : 2610
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 2.2 CFM (0.061m³/min)
Noise 24.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.080A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Voltage Range 6 ~ 16VDC
Product Status Active
RPM 10000 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Features Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Width 10.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Bearing Type Sealed Sleeve
Approval Agency CE, cURus
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Square - 25mm L x 25mm H
Weight 0.018 lb (8.16 g)
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Series OD2510
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Power (Watts) 1.44 W