OD300-48-A
Orion Fans
型号:
OD300-48-A
品牌:
Orion Fans
描述:
3 FAN TRAY 48VDC
用户指南
Series OD300
Type Fan Tray
Specifications Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM
Mfr Orion Fans
Package Bulk
Size / Dimension 19.00" L x 18.00" W x 1.75" H (482.6mm x 457.2mm x 44.5mm)
Product Status Active
Voltage - Input 48VDC