OD5020-12HSS02A
Orion Fans
型号:
OD5020-12HSS02A
描述:
FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Features Locked Rotor Sensor
Width 20.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Sealed Sleeve
Approval Agency UR
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Square - 50mm L x 50mm H