OD6015-12LLSS02A
Orion Fans
型号:
OD6015-12LLSS02A
描述:
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
用户指南
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Voltage Range -
Product Status Active
RPM -
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Features Locked Rotor Sensor
Width 15.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Sealed Sleeve
Approval Agency cURus, TUV
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Square - 60mm L x 60mm H