OD6025-24HB01A
Orion Fans
型号:
OD6025-24HB01A
品牌:
Orion Fans
描述:
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
库存 : 5921
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 25.0 CFM (0.700m³/min)
Noise 30.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.120A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Voltage Range 15 ~ 26VDC
Product Status Active
RPM 3975 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Features Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Width 25.00mm
Operating Temperature -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Static Pressure 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus, TUV, UR
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Weight 0.141 lb (63.96 g)
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Series OD6025
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Power (Watts) 2.8 W