OD8015-12LB10A
Orion Fans
型号:
OD8015-12LB10A
品牌:
Orion Fans
描述:
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
用户指南
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Voltage Range -
Product Status Active
RPM -
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
Features PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Width 15.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency cURus, TUV
Termination 4 Wire Leads
Size / Dimension Square - 80mm L x 80mm H