OD8020-12HSS02A
Orion Fans
型号:
OD8020-12HSS02A
品牌:
Orion Fans
描述:
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
用户指南
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Voltage Range -
Product Status Active
RPM -
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
Features Locked Rotor Sensor
Width 20.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Sealed Sleeve
Approval Agency -
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Square - 80mm L x 80mm H