OD9225-24LBXE
Orion Fans
型号:
OD9225-24LBXE
品牌:
Orion Fans
描述:
FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE
用户指南
Air Flow 75.7 CFM (2.12m³/min)
Noise 48.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.190A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Voltage Range 15 ~ 26VDC
Product Status Active
RPM 4000 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Features Auto Restart
Width 25.50mm
Operating Temperature -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Static Pressure 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus, TUV, UR
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Series OD9225
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Power (Watts) 4.4 W