首页 / 振荡器 / ODJMDLVTNF-106.250000
minImg
ODJMDLVTNF-106.250000
Taitien
型号:
ODJMDLVTNF-106.250000
品牌:
Taitien
描述:
OSC XO 106.25MHZ 2.5V LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 80mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series OD-M
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Taitien
Frequency 106.25 MHz