TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
型号:
OJ-SS-124LMH,000
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.8525
$1.8525
10
$1.7347
$17.347
25
$1.54204
$38.551
50
$1.4649
$73.245
100
$1.38776
$138.776
250
$1.233556
$308.389
500
$1.156473
$578.2365
1000
$1.079371
$1079.371
5000
$1.04082
$5204.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 30VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 8 A |
| Coil Current | 8.6 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 2.88 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | OJ, OEG |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OJ-SS |