首页 / 振荡器 / OJJMDLLTNF-400.000000
minImg
OJJMDLLTNF-400.000000
Taitien
型号:
OJJMDLLTNF-400.000000
品牌:
Taitien
描述:
OSC XO 400MHZ 2.5V LVPECL SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 95mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 95mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series OJ-M
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Taitien
Frequency 400 MHz