首页 / 直流转换器 / OKI-78SR-12/1.0-W36HE-C
minImg
OKI-78SR-12/1.0-W36HE-C
Murata Power Solutions Inc.
型号:
OKI-78SR-12/1.0-W36HE-C
描述:
DC DC CONVERTER 12V 12W
库存 : 148
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.71" L x 0.47" W x 0.37" H (18.0mm x 11.9mm x 9.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 15V
Series Okami™ OKI-78SR-E
Power (Watts) 12 W
Control Features -
Type Linear Regulator Replacement
Package / Case 3-SIP Module
Efficiency 95.3%