首页 / 直流转换器 / OKL2-T/12-W12P2-C
minImg
OKL2-T/12-W12P2-C
Murata Power Solutions Inc.
型号:
OKL2-T/12-W12P2-C
描述:
DC DC CONVERTER 0.69-5.5V 66W
库存 : 4918
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14V
Voltage - Output 1 0.69 ~ 5.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.80" L x 0.45" W x 0.34" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 12A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4.5V
Series Okami™ OKL2-T/12-W12
Power (Watts) 66 W
Control Features Enable, Active High
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 10-SMD Module
Efficiency 95%