首页 / 散热器 / OMNI-UNI-27-50
minImg
OMNI-UNI-27-50
Wakefield-Vette
型号:
OMNI-UNI-27-50
描述:
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
库存 : 1064
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shape Rectangular, Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 1.969" (50.00mm)
Series OmniKlip™
Type Board Level, Vertical
Thermal Resistance @ Forced Air Flow -
Length 1.969" (50.00mm)
Thermal Resistance @ Natural -
Mfr Wakefield-Vette
Package Bulk
Material Finish Black Anodized
Attachment Method Clip, Solder Foot
Width 1.063" (27.00mm)