Wakefield-Vette
型号:
OMNI-UNI-PF-38
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TO-247 TO-264 TO-220 HEATSINK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.9045
$3.9045
10
$3.79905
$37.9905
25
$3.69588
$92.397
50
$3.49068
$174.534
100
$3.28529
$328.529
250
$3.079976
$769.994
500
$2.977338
$1488.669
1000
$2.669329
$2669.329
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.690" (17.53mm) |
| Series | OmniKlip™ |
| Type | Board Level, Vertical |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.500" (38.10mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 8.07°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Bulk |
| Material Finish | Black Anodized |
| Attachment Method | Clip, Solder Foot |
| Width | 1.180" (29.97mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Base Product Number | OMNI-UN |
| Package Cooled | TO-220, TO-247, TO-264 |