TT Electronics/Optek Technology
型号:
OP298A
封装:
-
批次:
-
描述:
EMITTER IR 875NM 100MA RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8265
$0.8265
100
$0.78375
$78.375
250
$0.7524
$188.1
500
$0.7315
$365.75
1000
$0.7106
$710.6
2500
$0.6688
$1672
5000
$0.6479
$3239.5
10000
$0.640062
$6400.62
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 25° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 875nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | OP298 |