TT Electronics/Optek Technology
型号:
OPB855
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.375
$2.375
100
$2.2154
$221.54
250
$2.14225
$535.5625
500
$2.0482
$1024.1
1000
$1.98551
$1985.51
2500
$1.92281
$4807.025
5000
$1.867938
$9339.69
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Sensing Distance | 0.205" (5.21mm) |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 30 mA |
| Response Time | - |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |