TT Electronics/Optek Technology
型号:
OPB903W55Z
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR OPTICAL 9.53MM MOD WIRE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.125
$7.125
100
$6.65665
$665.665
250
$6.395438
$1598.8595
500
$6.15505
$3077.525
1000
$5.935619
$5935.619
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Sensing Distance | 0.375" (9.53mm) |
| Response Time | 70ns |
| Output Configuration | NPN - Open Collector, Inverted |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Current - Supply | 15 mA |
| Product Status | Active |
| Series | Photologic® |
| Package / Case | Module, Pre-Wired |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OPB903 |