TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
型号:
ORWH-SH-112D1F,000
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.748
$1.748
10
$1.64065
$16.4065
25
$1.45844
$36.461
50
$1.38548
$69.274
100
$1.312615
$131.2615
250
$1.166752
$291.688
450
$1.09383
$492.2235
950
$1.020908
$969.8626
4900
$0.984447
$4823.7903
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 28VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 30 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 400 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | ORWH, OEG |
| Operate Time | 10 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver Zinc Oxide (AgZnO) |
| Must Operate Voltage | 8.4 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | ORWH-SH |