OS096064PK12MO1A00
ams-OSRAM USA INC.
型号:
OS096064PK12MO1A00
描述:
DISPLAY OLED 96X64 1.2" ORANGE
用户指南
Touchscreen -
Viewing Area 25.42mm W x 16.94mm H
Dot Pixels 96 x 64
Display Mode -
Product Status Obsolete
Graphics Color Orange
Diagonal Screen Size 1.2" (30.48mm)
Series Pictiva
Display Type OLED - Passive Matrix
Backlight Without Backlight
Background Color Black
Dot Size 0.24mm W x 0.24mm H
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Package Box
Interface Parallel/Serial
Dot Pitch 0.27mm W x 0.27mm H