On Shore Technology Inc.
型号:
OSTOQ133550
封装:
-
批次:
-
描述:
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.81MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.059
$3.059
10
$2.31325
$23.1325
25
$2.14396
$53.599
50
$1.92755
$96.3775
100
$1.88062
$188.062
250
$1.645552
$411.388
500
$1.504496
$752.248
1000
$1.36345
$1363.45
5000
$1.1989
$5994.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation Height | 0.138" (3.50mm) |
| Contact Tail Length | 0.138" (3.50mm) |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | Vertical |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Screw Size | - |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Plug Wire Entry | - |
| Contact Material | Brass |
| Features | Mating Flange |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 13 |
| Positions Per Level | 13 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | - |
| Color | - |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Solder |
| Current - IEC | - |
| Series | OSTOQ |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OSTOQ13 |