On Shore Technology Inc.
型号:
OSTTS08515B
封装:
-
批次:
-
描述:
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5625
$3.5625
10
$2.7189
$27.189
25
$2.54638
$63.6595
50
$2.26328
$113.164
100
$2.214165
$221.4165
250
$2.04193
$510.4825
500
$1.845128
$922.564
1000
$1.636004
$1636.004
5000
$1.537594
$7687.97
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation Height | - |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Brass |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | - |
| Number of Levels | 1 |
| Screw Size | - |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Plug Wire Entry | - |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.34-2.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-24 AWG |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 8 |
| Positions Per Level | 8 |
| Torque - Screw | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Termination Style | Screw |
| Color | Green |
| Wire Strip Length | 6-7mm |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Current - IEC | - |
| Series | OSTTS |
| Type | Plug, Female Sockets |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OSTTS08 |