首页 / 振荡器 / OT7ED8K5JI-111YXC-16M
minImg
OT7ED8K5JI-111YXC-16M
YXC
型号:
OT7ED8K5JI-111YXC-16M
品牌:
YXC
描述:
YSO110TR 16MHZ 1.8V-3.3V 10PPM O
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) -
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) -
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series YSO110TR
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr YXC
Frequency 16 MHz