OmniVision Technologies Inc
型号:
OV02732-H46A-1B
封装:
-
批次:
-
描述:
IMAGE SENSOR
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | PureCel® |
| Type | CMOS |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.8V |
| Pixel Size | 2µm x 2µm |
| Mfr | OmniVision Technologies Inc |
| Package | Tray |
| Frames per Second | 60 |
| Product Status | Obsolete |
| Active Pixel Array | 1920H x 1080V |
| Supplier Device Package | - |