首页 / 振荡器 / OX4115A-D3-2-24.576-3.3
minImg
OX4115A-D3-2-24.576-3.3
Raltron Electronics
型号:
OX4115A-D3-2-24.576-3.3
描述:
XTAL OSC OCXO 24.576MHZ 3.3V SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Frequency Stability ±20ppb
Current - Supply (Max) -
Size / Dimension 0.606" L x 0.417" W (15.40mm x 10.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 1500
Function -
Type OCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Raltron Electronics
Frequency 24.576 MHz