TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
型号:
OZ-SS-112LM1,200
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8215
$2.8215
10
$2.64765
$26.4765
25
$2.35334
$58.8335
50
$2.23573
$111.7865
100
$2.11812
$211.812
250
$1.882748
$470.687
500
$1.765081
$882.5405
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 240VAC, 24VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 16 A |
| Coil Current | 44.4 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 270 Ohms |
| Product Status | Obsolete |
| Must Release Voltage | 0.6 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class A |
| Series | OZ, OEG |
| Operate Time | 20 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 8 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | OZ-SS |