Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.9945
$5.9945
10
$5.4226
$54.226
25
$5.12278
$128.0695
50
$4.99776
$249.888
100
$4.74791
$474.791
250
$4.248096
$1062.024
500
$3.998208
$1999.104
1000
$3.498432
$3498.432
2500
$3.323508
$8308.77
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P, Right Angle |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | - |
| Length | 3.00' (914.4mm) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Approval Agency Marking | CSA, UL |
| Mfr | Tripp Lite |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Retail Package |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |