P0402H1004BNT
Vishay Sfernice
型号:
P0402H1004BNT
封装:
0402
描述:
P 0402 H 1004 B N TR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 1 MOhms
Series P
Power (Watts) 0.063W, 1/16W