P0603Y2262BNTA
Vishay Sfernice
型号:
P0603Y2262BNTA
封装:
0603
描述:
P 0603 Y 2262 B N TR100
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.060" L x 0.033" W (1.52mm x 0.85mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 22.6 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.125W, 1/8W