P0805H2373FBT
Vishay Sfernice
型号:
P0805H2373FBT
封装:
0805
描述:
SFERNICE THIN FILMS
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
Resistance 237 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.2W, 1/5W