P1206H1102FBTA
Vishay Sfernice
型号:
P1206H1102FBTA
封装:
1206
描述:
P 1206 H 1102 F B TR100
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 11 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W