P1330-123J
API Delevan Inc.
型号:
P1330-123J
描述:
FIXED IND 12UH 912MA 252MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 516mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 912 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 252mOhm Max
Series P1330
Inductance 12 µH