Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.7733
$7.733
25
$0.75468
$18.867
50
$0.73625
$36.8125
100
$0.699485
$69.9485
500
$0.681093
$340.5465
1000
$0.62587
$625.87
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.460" (11.68mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-18 AWG |
| Stud/Tab Size | 5/16 Stud |
| Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.910" (23.11mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | P14 |