Connor Winfield
型号:
P143-100.0M
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.675
$15.675
10
$14.63
$146.3
50
$14.36875
$718.4375
100
$13.8985
$1389.85
500
$13.585
$6792.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 30µA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Current - Supply (Max) | 90mA |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | P |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | LVPECL |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | Connor Winfield |
| Frequency | 100 MHz |
| Package | Strip |