Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.29165
$2.9165
25
$0.28538
$7.1345
50
$0.27873
$13.9365
100
$0.27227
$27.227
500
$0.265772
$132.886
1000
$0.252814
$252.814
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.270" (6.86mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Spring, Snap |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Length - Ring Center to Termination | - |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.680" (17.27mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | Brazed Seam |
| Tongue Inside Opening | 0.150" (3.81mm) |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | - |
| Base Product Number | P18 |