P1812R-563J
API Delevan Inc.
型号:
P1812R-563J
描述:
FIXED IND 56UH 240MA 2.268OHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 336mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 240 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.268Ohm Max
Series P1812R
Inductance 56 µH