P25E-034S-TG
3M
型号:
P25E-034S-TG
品牌:
3M
描述:
CONN RCPT 34POS IDC 30AWG GOLD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Row Spacing -
Contact Type Female Socket
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock/Eject Hooks
Product Status Obsolete
Wire Gauge 30 AWG
Series P25E
Wire Type Ribbon Cable
Connector Type Receptacle
Pitch 0.050" (1.27mm)