TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
型号:
P30P47A12P1-120
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY CONTACTOR 4PST 30A 120V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$277.3145
$277.3145
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 65°C |
| Coil Power | 12VA |
| Switching Voltage | 600VAC - Max |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Termination Style | Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Coil Resistance | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | 4PST-NO (DM) (4 Form X) |
| Series | P30 |
| Coil Voltage | 120VAC |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 94 VAC |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | P30P47 |